MoriorInvictus
New Member
I don't run GH and probably won't start until I'm pushing 50. But a lot of my boys do and we were just reminiscing the other day how back in the early 90's. A month’s worth of GH cost $200. Now it's up into the $450 - $600 range.
I doubt the manufacturing process has changed so much that it justifies the significant cost increase??
I doubt the manufacturing process has changed so much that it justifies the significant cost increase??
