Yeah, you do the same thing but charge about double. Maybe a little more. You ain't shit bro.Look.You can make a cheap product if you cut corners.If you want to buy a product that is made in a facility,tested etc.This cost money.
Now you can order raw from where ever you like.Do it all in your kitchen.Claim the raw are on point because you simply dont want to pay for constant testing of batches as it is very expensive.Suspend it in Crisco because you can.Clamp it and ship it out for $25 $30 a vial.
We don' go that route.
Testing is dirt cheap fuckwad. Don't act like it's some earth shattering cost. You do realize that testing isn't a smoke and mirrors thing to us? You do realize that we have multiple places to use for testing? It's cheap for us. Maybe you need to stop using who you use dummy.
