samson_420
New Member
To the op. Today's ugl runs 50-80 per 10ml. To the Poster who is clueless on material cost - powders run 2 bucks a gram when purchased in the kilo range...
I broke it down. Got a hold of the china man at the factory that makes 90% of all hormone powders for the UGL's.
1.50 a g for all test. With all other ingredients the total cost per vial is about 4 Bucks.
I just don't need to be in the game of cooking. Not now at least.
